SD-350B-24 MeanWell Tek Çıkış 19-36 V Giriş 24V Çıkış 350W DC-DC Converter
Ürün Kodu: SD-350B-24   Marka: MEANWELL
Adet
  Aynı Gün Kargo
Paylaş
Mean Well SD-350B-24 DC Converter Özellikler:
  • Güç  : 350W
  • Giriş Vdc : 19-36V
  • Çıkış Vdc : 24V
  • Amper : 0-14.6A
  • Dc Ayar : 23- 30 V
  • Ölçüler : 215x115x50 mm