SD-350B-48 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 48V Çıkış 350W DC-DC Converter
Ürün Kodu: SD-350B-48   Marka: MEANWELL
Adet
  Aynı Gün Kargo
Paylaş
Mean Well SD-350B-48 Tek Çıkış 19-36 V Giriş 48V Çıkış 350W DC-DC Converter Özellikler:
  • Güç : 350W
  • Giriş Vdc : 19-36V
  • Çıkış Vdc : 48V
  • Amper : 0-7.3A
  • Dc Ayar : 43 - 53 V
  • Ölçüler : 215x115x50 mm